Inspirováno skutečnými událostmi

Velká změna pravidel šachu. Bílí prý nesmí vždy začínat.

Jak jsme byli informování, Sorosova nadace Open Society Foundation požádala Mezinárodní šachovou federaci (FIDE) o změnu pravidel šachu. Požaduje, aby se před začátkem hry losovalo, která strana bude začínat. To, že nyní začínají bílí se dnes ukazuje jako zastaralé pravidlo, které neodpovídá realitě dnešního světa.

Dle našich zdrojů zaslali zástupci berlínské pobočky Sorosovy nadace Open Society Foundation oficiální dopis Mezinárodní šachové federaci (FIDE) požadující bezodkladné zahájení jednání o změnách pravidel šachu. Není prý možné, aby vždy hru začínala bílá strana, ale je nutné nalézt vhodný způsob, jak začínající stranu vybrat losem. Tento způsob je naprosto běžný i v jiných sportech.

Šachová federace je požadavkem zděšena a teprve připravuje oficiální stanovisko. Dle neoficiálních informací však šachová federace se zásahy do pravidel stovky let staré, královské hry samozřejmě nesouhlasí a považuje to za nepřípustný politicky motivovaný tlak.

Čtěte dále...


Diskuze


Kontakt

info@getmedia.pub
FACEBOOK
TWITTER
Mimochodem, používáme cookies, jako každý, ale musíme vám to sem napsat.

Info

Jména skutečných osob v neskutečných souvislostech.
Zprávy se snažíme psát tak, aby bylo evidentní, že nejsou pravdivé. Kdo to nepozná a nepřečte si ani tuto patičku, tak by PROBOHA! neměl chodit k volbám.
Prostě, není to pravda, i když mohla by být.

Reklama

Pokud u nás chcete inzerovat, není žádný problém. Napíšeme naprosto cokoliv, pokud nám zaplatíte odpovídající částku. Zkorumpovaná jsou v Čechách všechna média kromě Parlamentek, tak proč bychom měli zůstat pozadu?