Inspirováno skutečnými událostmi

Trump si nechal vypracovat Putinův psychologický profil. A znervózněl z něj

Americký prezident Donald Trump si nechal sestavit nový psychologický profil svého ruského protějšku Vladimíra Putina. Podle předběžných závěrů analýzy prý Putin rád riskuje, ale dokáže být i naivní. Uvedla to v pondělí ruská televize Rossija 24.

Ruská televize se ve své zprávě odvolává na bývalého náměstka amerického ministra zahraničí Rexe Tillersona. Profil podle něj sestavují bývalí američtí diplomaté spolu s prezidentskými poradci. Dospěli prý k názoru, že Putin zatím nepochopil, kdo proti němu v Bílém domě stojí.

„V Bílém domě probíhá velmi důkladná příprava, včetně sedmnáctistránkového dokumentu vykreslujícího psychologický profil Putina. Je postaven obzvlášť na posledních třech měsících a posledních týdnech,“ cituje Rossija 24 Tillersona, který tvrdí, že Putina zná od roku 1991.

Příprava na první setkání

Bývalý americký viceprezident Joe Biden televizi Rossija 24 řekl, že Washington sleduje Putinovy kroky se znepokojením. „Rozhodně ne, neberou to s úsměvem. Situace je velmi vážná a celý Trumpův tým je nervózní,“ řekl.

Psychologický profil má mít Trump k dispozici pro své první setkání s ruským prezidentem, jehož datum zatím nebylo oznámeno. Text se pravidelně doplňuje a reviduje, prozradil Tillerson.

Putin prý chápe výkon prezidentské funkce jako cestu k obnově ruského impéria. Bílý dům se obává, že prezident nebude mít sílu změnit vztahy s USA, které se na sklonku vlády Baracka Obamy ocitly na bodu mrazu.

Bílý dům podle Tillersona znepokojuje i Putinův neustálý souboj s ruskými oligarchy. „Pohybuje se na tenkém ledě, je to riskantní hra,” poznamenal bývalý americký diplomat.

Čtěte dále...


Diskuze


Kontakt

info@getmedia.pub
FACEBOOK
TWITTER
Mimochodem, používáme cookies, jako každý, ale musíme vám to sem napsat.

Info

Jména skutečných osob v neskutečných souvislostech.
Zprávy se snažíme psát tak, aby bylo evidentní, že nejsou pravdivé. Kdo to nepozná a nepřečte si ani tuto patičku, tak by PROBOHA! neměl chodit k volbám.
Prostě, není to pravda, i když mohla by být.

Reklama

Pokud u nás chcete inzerovat, není žádný problém. Napíšeme naprosto cokoliv, pokud nám zaplatíte odpovídající částku. Zkorumpovaná jsou v Čechách všechna média kromě Parlamentek, tak proč bychom měli zůstat pozadu?