Inspirováno skutečnými událostmi

Nová migrační krize? „Ukrajince v Rusku nechceme“, řekl Putin

Blíží se migrační krize jakou si asi nikdo z nás neuměl ani představit. Prohlášení Vladimíra Putina, které utrousil v rozhovoru k novele zákona o dopravním značení lokální silniční sítě a které později upřesnil v dalších rozhovorech může dát do pohybu téměř 40 milionů dalších lidí bez domova. Nevraživost Ruska a Ukrajiny tak nebývale kulminuje.

Náš zdroj, který je ve spojení s předními analytiky specializovanými na Rusko, nás informoval, že Putin v dalších rozhovorech upozornil, že v tomto případě rozhodně územím Ruska nemyslel Krym, přesněji pak „jen Krym“ a dle dalších indicií své myšlenky jasně směřuje na území Ukrajiny.

Již dříve uniklá nová mapa Ruské federace, aktualizovaná novosibirskou firmou 2GIS

Jednou z velmi významných indicií údajně má být také připravovaná návštěva Slovenska, o které Putin prohlásil, že nejde o nic významného, protože podobným způsobem hodlá v krátké době navštívit všechny sousední země.

Vladimír Putin dlouhodobě kritizuje Ukrajinu za potlačování práv ruské menšiny a prohlásil, že její zájmy bude hájit všemi prostředky. Ve hře tak mimo anexe Krymu bylo mnohem rozsáhlejší rozdělení Ukrajiny na dvě části a připojení jedné z nich k Rusku. Toto ale Putin odmítl s odůvodněním, že ruská menšina žije na celém území Ukrajiny.

V současné době rapidně stoupá počet obyvatel Ukrajiny, kteří se hlásí k ruské národnosti a dle odhadů tento počet brzy překročí hranici sta procent, čímž bude Putinův plán zdárně završen i bez nového „stěhování národů“.

Situaci pro vás podrobně i nadále sledujeme, abychom vás o všem informovali dříve než Sputnik.

Čtěte dále...


Diskuze


Kontakt

info@getmedia.pub
FACEBOOK
TWITTER
Mimochodem, používáme cookies, jako každý, ale musíme vám to sem napsat.

Info

Jména skutečných osob v neskutečných souvislostech.
Zprávy se snažíme psát tak, aby bylo evidentní, že nejsou pravdivé. Kdo to nepozná a nepřečte si ani tuto patičku, tak by PROBOHA! neměl chodit k volbám.
Prostě, není to pravda, i když mohla by být.

Reklama

Pokud u nás chcete inzerovat, není žádný problém. Napíšeme naprosto cokoliv, pokud nám zaplatíte odpovídající částku. Zkorumpovaná jsou v Čechách všechna média kromě Parlamentek, tak proč bychom měli zůstat pozadu?