Inspirováno skutečnými událostmi

Islamský stát pořádá sbírku na syrském „Kickstarteru“. Pozve běžence zpět domů!

Islámský stát, který se v posledních týdnech dostává do finančních i organizačních potíží se uchýlil k neobvyklému kroku. Zahájil sbírku na syrské verzi „Kickstarteru“ fundly.com. Snaží se vybrat peníze na další zbraně, dva vrtulníky a tisk propagačních a instruktážních brožurek pro nové bojovníky.

Jak jsme byli informováni jedním z našich zahraničních zpravodajů, Islámský stát chce radikálně změnit svoji strategii. Po velkých problémech v Sýrii se snaží vybrat od dárců velkou částku dolarů, za kterou chce nakoupit dva vrtulníky pro zvýšení mobility mezi obklíčenými městy, nové zbraně a také zintenzivnit nábor nových bojovníků.

Nábor nových bojovníků by měl být skutečně intenzivní a počítá i s nabídkou běžencům v Evropě, aby se vrátili domů a bojovali za svou skutečnou vlast. Nabídka novým bojovníkům má zahrnovat hmotné i nehmotné statky nejen okamžité, ale především posmrtné. Islámský stát nyní nabízí bojovníkům, kteří ve svatém boji padnou, zvýšení počtu pannen (Hurisek) v nebi ze 72 na 96 a mnohé další nové výhody.

Brožury distribuované mezi mladé muže, schopné bojovat za Islámský stát mají být také založené na tzv. principu cukru a biče. Informují muslimské muže, co se stane v případě, že si budou zbaběle užívat pozemský život v sociálních programech evropských států. Jedním z argumentů má být, že v takovém případě se pro ně muslimské nebe změní v peklo, protože Huriskami se stanou oni. A muslimské nebe je věčné a není z něj cesty zpět.

Zdroj: fundly.com (syrská verze není dostupná pro evropské IP adresy)

Čtěte dále...


Diskuze


Kontakt

info@getmedia.pub
FACEBOOK
TWITTER
Mimochodem, používáme cookies, jako každý, ale musíme vám to sem napsat.

Info

Jména skutečných osob v neskutečných souvislostech.
Zprávy se snažíme psát tak, aby bylo evidentní, že nejsou pravdivé. Kdo to nepozná a nepřečte si ani tuto patičku, tak by PROBOHA! neměl chodit k volbám.
Prostě, není to pravda, i když mohla by být.

Reklama

Pokud u nás chcete inzerovat, není žádný problém. Napíšeme naprosto cokoliv, pokud nám zaplatíte odpovídající částku. Zkorumpovaná jsou v Čechách všechna média kromě Parlamentek, tak proč bychom měli zůstat pozadu?