Inspirováno skutečnými událostmi

Čtvrtým operátorem bude Agrotel. Známe první podrobnosti.

Jak jsme byli informováni, ČTÚ vyhlásil vítěze tendru na čtvrtého mobilního operátora. Tímto se stala dceřiná společnost Agrofertu, firma Agrotel. Připravuje telefony zdarma pro členy hnutí ANO, kupony na datové připojení ve výrobcích Agrofertu a mnoho dalších nečekaných novinek.

„Jedná o se tu nejlepší odpověď na současné přemrštěné ceny mobilních tarifů v České republice.“,
prohlásil Andrej Babiš

V pondělí byl vyhlášen výherce tendru na čtvrtého mobilního operátora v České republice. Po Kellnerově O2 vstoupí na trh další firma s českým kapitálem. Nový Agrotel chce začít nabízet první SIM karty již na podzim tohoto roku. Ministr financí Andrej Babiš, který prohlásil, že novou firmu nevlastní a neřídí, její vznik pochválil s dovětkem, že se jedná o tu nejlepší odpověď na současné přemrštěné ceny mobilních tarifů v České republice.

Podařilo se nám zjistit nějaké podrobnosti o tom, jakým způsobem si chce nový operátor získat přízeň uživatelů na velmi přeplněném českém trhu a musíme říci, že představitelé operátora nenechávají nic náhodě. Agrotel, kromě výhodných cen tarifů, bude přidávat jako dárek přednabité SIM karty, kupóny na datové balíčky či slevy na telefony k výrobkům Agrofertu. Telefony s voláním na rok zdarma by se také měly stát jednou z cen připravované účtenkové loterie. Těšit se můžeme také na vtipně pojmenované tarify Vrabec v hrsti, Holub na střeše, nebo nabušený tarif Čáp v hnízdě. Pro děti se chystá tarif Malý kolibřík. To prostě nikdo nepřehlédne.

Nový operátor již nebude využívat infrastruktury ostatních operátorů, ale postaví si vlastní sít vysílačů, které se mají stát jeho další konkurenční výhodou, protože holding Agrofert vlastní dostatek vlastních pozemků pro jejich vybudování a nebude tak platit poplatky za pronájem. Do vybudování sítě prodejen budete moci nakupovat telefonní přístroje, či SIM karty na všech pobočkách finančních úřadů po celé České republice. Ministerstvo financí s tímto neobvyklým krokem souhlasilo s odvoláním, že když to jde na poště, proč ne na úřadech.

Další podrobnosti brzy přineseme.

Čtěte dále...


Diskuze


Kontakt

info@getmedia.pub
FACEBOOK
TWITTER
Mimochodem, používáme cookies, jako každý, ale musíme vám to sem napsat.

Info

Jména skutečných osob v neskutečných souvislostech.
Zprávy se snažíme psát tak, aby bylo evidentní, že nejsou pravdivé. Kdo to nepozná a nepřečte si ani tuto patičku, tak by PROBOHA! neměl chodit k volbám.
Prostě, není to pravda, i když mohla by být.

Reklama

Pokud u nás chcete inzerovat, není žádný problém. Napíšeme naprosto cokoliv, pokud nám zaplatíte odpovídající částku. Zkorumpovaná jsou v Čechách všechna média kromě Parlamentek, tak proč bychom měli zůstat pozadu?