Inspirováno skutečnými událostmi

Česká pošta našla způsob, jak zrychlit doručování zásilek a balíků

Naše redakce byla informována anonymním zdrojem o obsahu tiskové zprávy, kterou prý teprve připravuje PR agentura k vydání během příštího týdne. Tato pojednává o nové službě „Pomocný doručovatel České pošty“ a má způsobit skutečnou revoluci v doručování zásilek a balíků na celém území naší republiky. Z této tiskové zprávy vám přinášíme to podstatné.

Karta pomocného doručovatele

Služba pomocných doručovatelů spočívá v tom, že ve chvíli, kdy se někdo cestou z práce zastaví na poště, aby si tam vyzvedl zásilku, koupil los, či uzavřel další pojištění, je škoda, aby v cestě domů pokračoval s prázdnou, když má jistě v ulici mnoho sousedů, kteří netrpělivě čekají na pohlednici z dovolené, či balíček z e-shopu.

Česká pošta proto nyní nabídne všem zájemcům možnost registrace v programu „Pomocný doručovatel České pošty“. Obdrženou průkazku stačí kdykoliv předložit na poště a pracovnice za přepážkou pomocnému doručovateli vydá jednorázovou doručovatelskou tašku se zásilkami, které odpovídají jeho trase z pošty domů a v nejbližším okolí domova, kde tyto zásilky roznese adresátům.

Výhoda nové služby je na všech stranách. Adresát nemusí čekat na svou zásilku až na druhý den, kdy zase přijde běžný doručovatel, pošta ušetří na mzdových nákladech a pomocný doručoval sbírá na svou kartičku body, které může využít k lákavým slevám na služby na přepážkách, jako například stírací losy, spoření, či třeba životní pojištění.

O bezpečnosti doručování nemusí mít odesílatel, ani adresát žádné pochybnosti. V tajném pilotním testování této služby pomocní doručovatelé dosáhli koeficientu úspěšnosti doručení 0,65, což je plně srovnatelné s koeficientem, kterého dosahují pracovníci ČP, tedy 0,64. Podobně je to i s koeficientem listovního tajemství, kde je výsledek 0,43, versus 0,41. Důvodem této ohromující spolehlivosti je zřejmě to, že pomocný doručovatel riskuje ztrátu dosavadních bodů, v případě kdy některou zásilku nedoručí řádně a včas, což je dostatečná motivace.

Takže vidíte – jde to i bez dronů.

Čtěte dále...


Diskuze


Kontakt

info@getmedia.pub
FACEBOOK
TWITTER
Mimochodem, používáme cookies, jako každý, ale musíme vám to sem napsat.

Info

Jména skutečných osob v neskutečných souvislostech.
Zprávy se snažíme psát tak, aby bylo evidentní, že nejsou pravdivé. Kdo to nepozná a nepřečte si ani tuto patičku, tak by PROBOHA! neměl chodit k volbám.
Prostě, není to pravda, i když mohla by být.

Reklama

Pokud u nás chcete inzerovat, není žádný problém. Napíšeme naprosto cokoliv, pokud nám zaplatíte odpovídající částku. Zkorumpovaná jsou v Čechách všechna média kromě Parlamentek, tak proč bychom měli zůstat pozadu?