Inspirováno skutečnými událostmi

Alternativní fakta novým mediálním partnerem Pražské kavárny!

Jak jsme byli informováni, dva státní úředníci neustále útočí na nezávislou organizaci Pražská kavárna. Považovali jsme za nutné, v zájmu korektní vyváženosti, umožnit Pražské kavárně na tyto útoky odpovídat. Jako jedni z předních profesionálů v oboru jsme Pražské kavárně nabídli mediální zastupování. Naše návrhy byly přijaty a máme pro tyto úředníky první vzkaz.

Pražská kavárna již nebude jen mlčky sledovat útoky státních úředníků a jejich fanklubu ze Zaplivané vesnické čtyřky. Zakládáme PR tým, zahajujeme spolupráci s médii, případně si vlastní média koupíme, nebo založíme.


Hanba je napsat malé „p“ v názvu
organizace ;-)

Pražská kavárna odmítá nařčení z napadení Facebookového účtu nižšího státního úředníka. Toto je pod naši úroveň. Zneuctění již zneuctěných státních symbolů provedli členové Ztohoven vlastním jménem, nikoliv jako členové Pražské kavárny. Do subjektu, který se nebrání a neozývá, se dokáží trefovat i ty nejhloupější nuly. Nikdo se nebude bránit, nikdo je nebude žalovat, riziko je nulové. Dvojka nejmenovaných profesionálních lhářů, stařec proslulý trapasy v kauzách Olovo, Bamberský kufřík a podobně a jemu plně oddaná novinářská nula s prázdným životem však nyní již nebudou mít svou hru tak snadnou. Budeme reagovat na všechny další výpady a pracovat na našem mediálním obrazu. Pražská kavárna je konečně opravdu tady a plné síle.

Další zájemci o členství v Pražské kavárně, či o spolupráci, se mohou přihlásit na níže uvedeném e-mailu. Prosím sdílejte tento článek a informujte další občany, kterým není lhostejné, že je uraží ti dva sprosťáci.

Za Pražskou kavárnu, její mluvčí
Jarek Kozáček
kavarnamluvci@seznam.cz
www.facebook.com/KAVARNAmluvci
www.twitter.com/KAVARNAmluvci

Čtěte dále...


Diskuze


Kontakt

info@getmedia.pub
FACEBOOK
TWITTER
Mimochodem, používáme cookies, jako každý, ale musíme vám to sem napsat.

Info

Jména skutečných osob v neskutečných souvislostech.
Zprávy se snažíme psát tak, aby bylo evidentní, že nejsou pravdivé. Kdo to nepozná a nepřečte si ani tuto patičku, tak by PROBOHA! neměl chodit k volbám.
Prostě, není to pravda, i když mohla by být.

Reklama

Pokud u nás chcete inzerovat, není žádný problém. Napíšeme naprosto cokoliv, pokud nám zaplatíte odpovídající částku. Zkorumpovaná jsou v Čechách všechna média kromě Parlamentek, tak proč bychom měli zůstat pozadu?